Adres ul. Andrzeja 26,
05-800 Pruszków
15 lat
na rynku
3500 przeszkolonych
kursantów
19 zaangażowanych
lektorów
Kula

Niektórzy mówią, że uczyć może każdy.
Ja mówię, że uczyć trzeba umieć.

Cześć! Nazywam się Monika Gawinek, jestem założycielką CLIL, a także anglistką oraz metodykiem nauczania.

Razem z zespołem pokażemy Ci, jak efektywnie uczyć się języków obcych i swobodnie posługiwać się nimi na co dzień.

Przez lata pracowałam jako metodyk w wielu szkołach językowych w Polsce oraz za granicą, a także na uczelniach wyższych. I wszędzie dostrzegałam ten sam problem: brak dostosowania metod nauki do potrzeb oraz możliwości uczniów. A także brak szkoleń dla lektorów oraz metodyków, które pokazałyby, w jaki sposób to zrobić.

Dlatego w CLIL działamy inaczej

Chciałam stworzyć szkołę, która będzie realnie wspierała rozwój osobisty i zawodowy kursantów.

Szkołę, która da im nie tylko wiedzę, ale również praktyczne umiejętności. By było to możliwe, niezbędni są odpowiednio przygotowani nauczyciele – i właśnie tacy od 15 lat uczą w CLIL dzieci, młodzież, dorosłych oraz firmowe zespoły.

Dla naszej kadry regularnie prowadzimy wewnętrzne szkolenia dydaktyczne i stale monitorujemy poziom pracy lektorów. Wszyscy nasi nauczyciele mają pełne przygotowanie językowe oraz wieloletnie doświadczenie w nauczaniu. Z CLIL zyskujesz gwarancję efektywnej nauki pod okiem ekspertów.

Metodologia

Miło nam poinformować, że nasza szkoła jest jedynym w okolicy akredytowanym centrum tej unikalnej metody! 

Teddy Eddie to licencjonowana metoda nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku 2 – 7 lat, której głównym założeniem jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą. Dlatego też zajęcia są pełne prawdziwego, komunikacyjnego użycia języka, który uaktywniany jest poprzez to, co dzieci lubią najbardziej: gry, zabawy ruchowe, piosenki, historyjki, słuchowiska, karty obrazkowe. Autorki metody czerpały inspirację z obserwacji własnych pociech, będących właśnie w wieku przedszkolnym. To one były pierwszymi, bardzo wymagającymi recenzentami. 

Teddy Eddie

NAJWIĘKSZE ZALETY KURSU

Koniec z nauką pojedynczych słówek, nareszcie dzieci uczą się mówić całymi zdaniami! Metoda Teddy Eddie powstała w odpowiedzi na pewien niedosyt ze strony rodziców, nauczycieli, a nawet samych dzieci. Skarżyli się oni na to, że w większości kursów dla małych dzieci jest tak mało mówienia. U nas zajęcia organizowane są w taki sposób, aby dzieci miały szansę przyswoić wiele elementów obcej mowy w podobny sposób, jak uczyły się języka ojczystego. Język angielski traktowany jest na zajęciach jako środek do komunikowania się, także w poleceniach i instrukcjach. 

Wyjątkowe zajęcia pełne są humoru i niespodzianek! Pierwszym celem metody jest zadowolenie dziecka – żeby polubiło naukę języka obcego, chętnie przychodziło na lekcje i pewnie czuło się w środowisku innych dzieci. Motywem przewodnim jest Miś Eddie, który pewnego dnia wyskakuje z kolorowej skarpety, by wraz z dziećmi przeżyć mnóstwo przygód w bajkowym świecie języka angielskiego! Ponadto, zajęcia są pełne gier i zabaw, zarówno klasycznych, jak i zupełnie nowych. Tematyka zajęć jest także bliska dzieciom, co powoduje, że się nie nudzą. 

Zajęcia prowadzą specjalnie wyselekcjonowani lektorzy, posiadający predyspozycje do pracy z uczniem w wieku przedszkolnym, a przede wszystkim kochający małe dzieci. Oprócz tych naturalnych zdolności, nasi lektorzy przechodzą cykl szkoleń i znajdują się pod stałą opieką metodyczną. 

Bardzo ważnym aspektem metody Teddy Eddie jest stały kontakt lektora z rodzicami, którzy mogą liczyć na: lekcje otwarte, bieżące informacje po każdych zajęciach na temat przerabianego materiału, cotygodniowe maile z podsumowaniem uczonych elementów i propozycjami powtórek z dzieckiem w domu oraz pisemne raporty o postępach dziecka (co semestr). 

Dlaczego warto uczyć się z CLIL?

Strzałka
Strzałka
Konkretna ścieżka rozwoju

Na podstawie początkowej analizy potrzeb i testu poziomującego planujemy wspólnie tok nauki, by Twoje umiejętności językowe rozwijały się z lekcji na lekcję.

Nauka dopasowana do Ciebie

W CLIL możesz uczyć się solo lub w grupie, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Zajęcia prowadzimy online, elastycznie dopasowując grafik do Twoich możliwości.

Świetnie przeszkolona kadra

Chcesz poznać sekret efektywności nauki w CLIL? Jest nim stała, wykwalifikowana i doświadczona kadra. Ludzie, którzy dobrze wiedzą, jak uczyć, by nauczyć.

Konkretna ścieżka rozwoju

Na podstawie początkowej analizy potrzeb i testu poziomującego planujemy wspólnie tok nauki, by Twoje umiejętności językowe rozwijały się z lekcji na lekcję.

Nauka dopasowana do Ciebie

W CLIL możesz uczyć się solo lub w grupie, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Zajęcia prowadzimy online, elastycznie dopasowując grafik do Twoich możliwości.

Świetnie przeszkolona kadra

Chcesz poznać sekret efektywności nauki w CLIL? Jest nim stała, wykwalifikowana i doświadczona kadra. Ludzie, którzy dobrze wiedzą, jak uczyć, by nauczyć.

Kula

Dobra nauka zaczyna się

od dobrych nauczycieli

Poznaj naszą zaangażowaną i wykwalifikowaną kadrę.

Oliwia Lektor języka hiszpańskiego

W pracy przywiązuje dużą wagę do rzetelnego przekazywania wiedzy i sympatycznej, niepozbawionej humoru atmosfery na zajęciach. Już od poziomu początkującego jej zajęcia skupiają się przede wszystkim na aktywowaniu języka i przełamywaniu bariery językowej w bezstresowych warunkach. Bazuje nie tylko na podręcznikach ale także na tekstach piosenek, artykułach, stronach internetowych i utworzonych wspólnie z uczniami własnych materiałach do nauki,  związanych z ich zainteresowaniami.

Alicja lektor języka angielskiego

Jestem studentką lingwistyki stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim. Języków obcych uczę się od najmłodszych lat. Zdaję sobie sprawę, jak ważna jest ich znajomość w dzisiejszym świecie, dlatego chętnie dzielę się swoją pasją z innymi, prowadząc zajęcia. Kontakt z uczniami oraz obserwowanie postępów moich kursantów przynoszą mi dużo radości i satysfakcji. Uczę zarówno dzieci i młodzież, jak i osoby dorosłe, starając się dostosować metody nauczania i materiały do poziomu i możliwości kursantów. Dbam o to, aby atmosfera na zajęciach była przyjazna i przyjemna. Oprócz języków obcych lubię podróże, podczas których mam okazję sprawdzić się w komunikacji w języku obcym. Dużo radości sprawia mi także gotowanie, a przede wszystkim testowanie nowych przepisów. Moją ogromną pasją jest również muzyka - kiedy tylko mam okazję chodzę na koncerty, aby doświadczyć muzyki na żywo.

Ula lektor języka angielskiego

Hej, tu Teacher Ula. W CLIL pracuję od kilku lat, w tej pracy najbardziej lubię ten moment, kiedy widzę fantastyczne postępy w nauce u moich uczniów. Systematyczna nauka daje niesamowite rezultaty, uwierzcie mi.
Pamiętajcie, żadnego języka nie nauczymy się przez przysłowiową "noc", jest to długi proces. Ale gwarantuję Wam, że to poczucie kiedy jesteście w stanie samodzielnie porozumieć się w języku obcym w każdej sytuacji jest niesamowite.
Jej pasją są podróże, koty, a przede wszystkim języki obce. Sama nie tylko uczy innych angielskiego ale też stale próbuje własnych sił w nowych językach, aby lepiej zrozumieć perspektywę ucznia i jego potrzeby.
Metody nauczania dostosowuje do wymagań ucznia zapewniając odpowiednie ćwiczenia zarówno gramatyczne jak i leksykalne. 

Agata lektor języka angielskiego

Absolwentka Kolegium Kształcenia Nauczycieli na Uniwersytecie Warszawskim, pasjonatka kultury brytyjskiej, dobrej literatury i kotów. Nauczycielem języka angielskiego jestem od pięciu lat.
Moje zajęcia są zawsze ambitne, pełne pozytywnej energii i humoru. Staram się abyście jak najszybciej przełamali barierę językową i cieszyli się nabytymi umiejętnościami poprzez pracę w parach i małych grupach, wykorzystanie wielu gier językowych, elementy dramy i nowoczesne technologie.
Uwielbiam żywe i kreatywne lekcje, podczas, których kursanci mają okazję zastosować wszystkie funkcje językowe ze szczególnym naciskiem na umiejętność mówienia.  Priorytetowo traktuję tworzenie dobrej i przyjaznej atmosfery podczas zajęć. Zależy mi, aby każdy uczestnik spotkania czuł się swobodnie i bezpiecznie.

Daria lektor języka angielskiego

Mam na imię Daria i jestem studentką filologii angielskiej studiów drugiego stopnia. Odkąd pamiętam ten język i kultura zawsze mnie pasjonowały. Codziennie posługuję się angielskim, czy to do oglądania filmów czy czytania. Na zajęciach staram się połączyć naukę z zabawą, uważam że najlepsza metodą na naukę jest przede wszystkim rozmowa. 

 Daria zajęcia opiera na indywidualnie dopasowanym i stworzonym na potrzeby zajęć materiale, wykorzystującym aktualne zainteresowania uczniów lub branże, w których się obracają. Człowiek z pasją, nauczyciel z powołania. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych, a miłością do języka angielskiego zaraża wszystkich dookoła.

Emilia lektor języka angielskiego

Hej, wszystkim.
Nazywam się Emilia i jestem jedną z lektorek w Szkole Językowej CLIL. W mojej pracy najbardziej lubię różnorodność ( każda lekcja jest trochę inna) i poczucie, że moja praca przynosi efekty! Lubię obserwować uśmiech i zadowolenie na tw usługujearzach moich kursantów.

W wolnych chwilach lubię podróżować i odwiedzać nowe miejsca, a także od czasu do czasu obejrzeć Netflixa, oczywiście zawsze po angielsku. Zachęcam Was również do oglądania i czytania w języku obcym, bo to daje super rezultaty! Uwierzcie mi, że jak połączymy naukę z przyjemnym to wiedza sama wskakuje nam do głowy. Początki bywają trudne, lecz satysfakcja po osiągnięciu celu jest ogromna.

Obrazek

Już teraz umów się
na darmową lekcję próbną!

Bez żadnych zobowiązań sprawdź, czy nauka w CLIL to coś dla Ciebie.

Zarezerwuj lekcję próbną